Produkty pro zdraví

Pomozte svému tělu dodat potřebné látky pro zvýšení imunity. Silná imunita neboli obranyschopnost je předpokladem k tomu, abyste byli zdraví a nemoci se vám vyhýbaly. Čisté kolostrum a bylinné směsi s obsahem kolostra jsou nejúčinnějším prostředkem k podpoře imunity.

Tradice se začala psát před osmdesáti lety v USA. Po celou dlouhou dobu je pečlivě hlídán chov, který je dárcem kolostra. Takto dlouhou historii zpracování kolostra nemá na světě nikdo jiný. Kolostrum z centra Zdraví bez limitu je produkováno ze zcela zdravých jedinců, z prověřených chovů žijících v čistě přírodním prostředí. Pozitivní účinky kolostra na posílení imunity jedinců jsou podloženy mnoha vědeckými pracemi.

Společnost Zdraví bez limitu spol. s r.o. vlastní na kolostrum

OCHRANNOU ZNÁMKU.

CLP Colostral Life Plus

Cucavé tablety, ochrana proti chřipkám, posílení imunity a celkového zdraví jak u dětí, tak u dospělých. Ideální proti bolestem v krku a ústní dutiny. Stimulace mukosálních (slizničních) stěn probíhá tak, jak mlezivo příroda stvořila, čili mukosální aktivní IgA imunoproteiny potahují ochrannou vrstvou všechny sliznice vstupu di dýchacího traktu.

K čemu slouží?

 • ochrana proti chřipce
 • přispívá k posílení imunity a posílení celkového zdraví
 • působí proti zánětům v krku

Složení: 1 tableta obsahuje bovinní kolostrum obsahující 4,5% PRP, 35% IgG a 1% IgA 531 mg, sacharóza 375 mg,  plnidla, maltodextrin, mikrokristalické celulóza, aromata: vanilka, jahoda, protispékavé látky: oxid křemičitý, stearát hořečnatý. Probiotická bakterieEnterococcus faecium kmen SF-68 (NCIMB 104115).

Cucavé tablety ve formě bonbonů udržovat co nejdéle v ústech a nechat zcela rozpustit.

Doporučené dávkování: Děti a dospělí dle hmotnosti do 25 kg: 1 tableta/den.  25-50 kg: 2 tablety/den.  50-75 kg: 3 tablety/den. 75-100 kg: 4 tablety/den.

Pozn.: Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy.

Cena: 992 Kč

Colostral DCW Powder

Je plnohodnotný blahodárný kolostrální prášek, který se používá hlavně pro celkové posílení imunitního systému dětí i dospělých, pro komlexní problémy s imunitou, při oslabení po vakcinaci, dlouhém onemocnění aj. Tento prášek se odlišuje od Imunopro tím, že obsahuje méně imunitního proteinu, ale má více imunostimulačních látek na bázi metalloproteinu a dalších podpůrných látek.

K čemu slouží?

 • přispívá k celkovému posílení imunity
 • k posílení organizmu po dlouhodobé nemoci

Složení: 100% práškové bovinní kolostrum obsahuje 4,5% PRP, 35% IgG a 1% IgA

Kolostrum je možné vmíchat například do jogurtu, čerstvé přírodní šťávy nebo jiného vhadného přírodního média. Prášek je vhodný pro malé děti, těhotné i seniory.

Doporučené dávkování: Děti a dospělí o hmotnosti do 25 kg: 1g/den. 25-50 kg: 2g/den. 50-75 kg: 3g. 75-100kg: 4g/den.

Pozn.: Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy.

Cena: 952 Kč

Immunopro

Velmi exkluzivní zboží! Prášek obsahující váhově až 60% imunoproteinu nejvyšší kvality z biozdrojů v Evropě. Hlavní použití je jako vnitřní kosmetikum a na ošetření orální kavity (dutiny). Účinek je velmi rychlý a výsledek jsou zdravé dásně i několik měsíců po používání přípravku. Je ideální proti gingivitidě a paradentose, proti ústnímu oděru a také proti silentním kazům zubů.

K čemu slouží?

 • přispívá ke zdravé ústní dutivě
 • působí proti zánětům dásní
 • působí proti gingivitidě a paradentóze
 • zabraňuje zubnímu oděru
 • přispívá k celkovému posílení imunity

Složení: 100% pasterizované bovinní kolostrum, obsahující min. 55% imunoglobulinů v prášku. Neobsahuje sůl, kvasnice, umělé přísady, pšenici, sóju, barviva ani kukuřici.

Doporučené dávkování: 1/4-1/2 čajové lžičky (tj. 1g) dvakrát za den. Rospustit v ústní dutině, smíchat se slinami a rozetřít jazykem po dásních. Nechat působit 1-2 minuty a potom spolknout. V balení je 60 gramů prášku.

Pozn.: Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy.

Cena: 1300 Kč

Renavit

Renavit je bylinná směs s kolostrem. Podporuje celkovou imunitu a udržování gastrointestinálního traktu v normálním stavu.

K čemu slouží?

 • ke stimulaci imunity
 • pro dobrou kondici a energii
 • pomáhá k lepší funkci trávicího traktu

Je to doplněk stravy a jeho účinky jsou založeny na účinném čištění těla prostřednictvím hrubé, jemnější a rozpustné vlákniny. Směs je doplněna kolostrem a střevními baktériemi. Bylinky mimo jiné zvyšují fyziologickou odolnost organismu, podporují střevní funkci, posilují krevní oběh, podporují trávicí funkce, příznivě působí na vylučovací systém.

Pozn.: Přípravek není vhodný pro děti a není určen jako náhrada pestré stravy.

Cena: 990 Kč

Revivit

Revivit je originální přípravek s kolostrem, je to bylinná směs pro harmonizaci funkce trávicího systému, zejména střevního traktu. Doplněk stravy Revivit byl vyvinut za účasti významných odborníků včetně nositelů Nobelovy ceny v oboru lékařství.

K čemu slouží?

 • ke správné činnosti střev a zažívacího traktu
 • dodává tělu vlákninu
 • pomáhá při nadýmání

Vláknina z pšenice a ječmene přispívá ke zvýšení objemu stolice, psyllium a ořešák podporují pravidelnou střevní funkci a pohyb potravy ve střevě. Lékořice pomáhá udržovat normální funkci sliznic žaludku a tenkého střeva, dodává energii. Máta, šípek, šalvěj a violka usnadňují trávení a spolu se smetankou příznivě působí na střevní funkci. Rozmarýn podporuje trávení tuků, ibišek dodává energii a vitalitu. Jilm podporuje funkci sliznic, heřmánek podporuje trávení a pomáhá při nadýmání, proskurník působí antibakteriálně. Směs je doplněna střevní mikroflórou.

Pozn.: Přípravek není vhodný pro děti a není určen jako náhrada pestré stravy.

Cena: 950 Kč

Mega +

Mega + je bylinná směs, multivitamínový a multiminerálový doplněk stravy s přídavkem kolostra.

K čemu slouží?

 • k doplnění chybějících minerálů a vitamínů do organismu
 • dodává tělu vitalitu a energii
 • podporuje imunitní systém

Spirulina dodává tělu vitalitu a energii, poskytuje aminokyseliny pomáhající udržovat svalovou hmotu. Spolu s papájou snižují obsah tělních tuků a jsou doporučovány při odtučňovacích dietách. Chlorella posiluje tělo, podporuje imunitní obranu. Ženšen povzbuzuje vitalitu, spolu se šípkem pomáhá udržovat správnou funkci imunitního systému. Psyllium blahodárně působí na střevní funkci, snižuje hladinu cholesterolu a krevních tuků.

Pozn.: Přípravek není vhodný pro děti a není určen jako náhrada pestré stravy.

Cena: 880 Kč

Balíček prevence

Balíček prevence je vhodný pro posílení imunity a celkového zdraví. Do dárkového balení jsme pro vás zabalili tyto doplňky stravy: CLP Colostral Life Plus a Mega +.

 • CLP Colostral Life Plus je kolostrum v cucavých tabletách je jedinečný doplněk stravy z naší řady. V ústech se nechá volně  působit a rozpustit co nejdelší dobu. Slouží k ochraně proti chřipce, přispívá k posílení imunity a posílení celkového zdraví, působí proti zánětům v krku.
 • Mega + je bylinná směs je multivitamínový a multiminerálový přípravek s přídavkem kolostra. Slouží k doplnění chybějících minerálů a vitaminů do organismu, dodává tělu vitalitu a energii, podporuje imunitní systém.

Pozn.: Přípravky nejsou vhodné pro děti a nejsou určeny jako náhrada pestré stravy.

 

Cena: 1685 Kč

Kompletní imunita

Kompletní imunita zahrnuje tři potravinové doplňky: CLP Colostral Life Plus, Mega +, Revivit.

 • CLP Colostral Life Plus je kolostrum v cucavých tabletách je jedinečný doplněk stravy z naší řady. V ústech se nechá volně  působit a rozpustit co nejdelší dobu. Slouží jako ochrana proti chřipce, přispívá k posílení imunity a posílení celkového zdraví, působí proti zánětům v krku.
 • Mega + je bylinná směs je multivitamínový a multiminerálový přípravek s přídavkem kolostra. Slouží k doplnění chybějících minerálů a vitaminů do organismu, dodává tělu vitalitu a energii, podporuje imunitní systém.
 • Revivit je originální přípravek s kolostrem je bylinnou směsí pro harmonizaci funkce trávicího systému, zejména střevního traktu. Byl vyvinut za účasti významných odborníků včetně nositelů Nobelovy ceny v oboru lékařství. Slouží ke správné činnosti střev a zažívacího traktu, dodává tělu vlákninu, pomáhá při nadýmání.

Pozn.: Přípravky nejsou vhodné pro děti a nejsou určeny jako náhrada pestré  stravy.

Cena: 2576 Kč