O mně

Před lety jsem ze zdravotních důvodů musel opustit zaměstnání. Hrozila mi operace nebo trvalé nošení fixačních pomůcek. Součástí léčení bylo i užívání chemických léčiv, které mi nedělaly dobře. Začal jsem se zajímat o to, proč se pořád cítím blbě. Nechuť k čemukoliv byla na denním pořádku. A protože když člověk hledá, tak najde. Objevil jsem kouzlo a sílu přírody jinde, než jsem ho vídal do té doby. Přesvědčil jsem se o tom, že příroda je opravdu mocná čarodějka a moudrá matka, která si umí poradit snad s každým neduhem.
Pomyslnou třešničkou pro mě bylo seznámení se s kolostrem. V kravím mlezivu můžeme najít správné odpovědi na otázky ohledně posílení a dosažení zdravého imunitního systému. A právě této tématice jsem se rozhodl věnovat tento web. Zvídavému člověku ukázat a tápajícímu napovědět.

 

Díky tomu, že jsem se stal spolupracovníkem Centra "Zdraví bez limitu", mohu Vám nejenom nabídnout ty správné informace, ale i kolostrum té nejvyšší kvality, což dnes není kupodivu samozřejmostí. Ale o tom včem se dočtete v mých příspěvcích.

S úctou.

Martin Šilák